O nas

Jeżeli szukasz miejsca, gdzie natura została zachowana w oryginalnej postaci to dobrze trafiłeś. Jeżeli szukasz miejsca, gdzie można w ciszy i w spokoju wypocząć  z dala od cywilizacji to miejsce jest właśnie dla Ciebie – usytuowane  w samym centrum Bieszczad, w najlepszej naszym zdaniem, lokalizacji w tym rejonie.

Wypoczywając na leżaku można podziwiać gołym okiem pasmo połonin od Smereka do Połoniny Caryńskiej z Chatką Puchatka na Połoninie Wetlińskiej włącznie, nie ruszając się z miejsca. 

Lokalizacja ta nadaje się również dla ludzi lubiących aktywny wypoczynek – domki położone są  przy szlaku na Fereczatą i Okrąglik, po czym możemy w krótkim czasie dojść malowniczym szlakiem do granicy ze Słowacją i przy odrobinie szczęścia spotkać niedźwiedzia:) 

Oferujemy dwa domki 5–osobowe standardowo wyposażone: łazienka z prysznicem, sypialnia, w pełni wyposażona kuchnia, taras, pokój z kominkiem, telewizja, internet. Ponadto na miejscu można wypożyczyć rowery górskie, zagrać w siatkówkę, a wieczorem posiedzieć przy dużym zadaszonym grillu.

Istnieje również możliwość skorzystania z przyczepy kempingowej, a także rozbicia namiotu.

 

Serdecznie zapraszamy.

Szybki kontakt

Nameerror error

Telefony

Jacek – 693 652 860
Teresa – 693 652 890